top of page

LATTA ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedrs

     LATTA ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedrs. LTRK ir Iielākā uzņēmēju biedrība Latvijā, kurā apvienojušies vairāk nekā 2500 biedri – visu reģionu un nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi, asociācijas, pilsētu uzņēmēju klubi, un citas uzņēmēju apvienības. LTRK ir dibināta 1934. gada 21. decembrī, un ir Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) biedre.

LTRK.jpg

Valsts akciju sabiedrība "Ceļu satiksmes drošības direkcija"(CSDD)

     LATTA satiksmes drošības veicināšanai un tautsaimniecības attīstības sekmēšanai transportlīdzekļu tirdzniecības jomā sadarbojas ar Valsts akciju sabiedrību "Ceļu satiksmes drošības direkcija"(CSDD). CSDD Latvijā veic transportlīdzekļu reģistrāciju, autovadītāju kvalifikācijas eksāmenu pieņemšanu un vadītāja apliecību izsniegšanu, tehniskās apskates nodrošināšanu, veic ceļu drošības auditu un vispārēju pārraudzību, kā arī veido un uztur transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistru, informē un izglīto ceļu satiksmes dalībniekus.

csddlogo.jpg

Valsts ieņēmumu dienests (VID)

     LATTA ir noslēgta sadarbības vienošanās ar VID, lai mazinātu Latvijas transportlīdzekļu tirdzniecības nozarē strādājošo komersantu izvairīšanos no nodokļu nomaksas, mazinātu  negodīgas konkurences iespējas nozarē, kā arī sekmētu Latvijas transportlīdzekļu tirdzniecības nozares attīstību un veicināt starptautisko konkurētspēju sekmējošu VID pakalpojumu un nodokļu administrēšanas vidi.

vid.png
bottom of page